15.05.2014

Рекреаційні дільниці парку підготовлено до літнього оздоровчого сезону

Протягом квітня-травня силами працівників Парку підготовлено рекреаційні дільниці та місця відпочинку до літнього оздоровчого періоду 2014 року. Проведено генеральне прибирання території заповідного об’єкту, в тому числі за участю учнівської молоді. Крім того, співробітниками РЛП «Тилігульський» відновлено навіси від сонця та встановлено столи для більш комфортного відпочинку на березі Тилігульського лиману.

Парк запрошує гостей відпочити на узбережжі одного з найчистіших лиманів Північно-Західного Причорномор’я та просить всіх відвідувачів підтримувати чистоту і порядок, не залишаючи після себе побутове сміття – для цього є спеціально встановлені сміттєзбірники.

Відділ рекреації та екоосвіти Парку надає в тимчасове користування за невелику плату туристичне обладнання та інвентар: різногабаритні намети, спальні мішки, сонцезахисний павільйон, мангал, гриль тощо.

За більш детальною інформацією щодо надання в тимчасове користування туристичного обладнання та інвентарю звертатись у робочі дні з 9.00 до 18.00 за адресою: Миколаївська обл., смт. Березанка, вул. Медична, 6, тел. (05153) 2-15-70 або в будь-який час за телефоном 0997386967 (Маргарита Колібабчук). При собі мати документ, що посвідчує особу.