23.12.2013

Започатковано природоохоронну акцію «Сміття навколо нас»

17 та 23 грудня співробітники парку провели семінари-зустрічі з учнями та вчителями Коблевської, Червоноукраїнської, Анатолівської, Краснопільської, Ташинської та Прогресівської загальноосвітніх шкіл та започаткували проведення на їх базі природоохоронної акції «Сміття навколо нас». Вона направлена на вирішення проблеми утилізації відпрацьованих елементів живлення та побутових відходів на території населених пунктів узбережжя Тилігульського лиману.

Акція проводиться у рамках спільного проекту РЛП «Тилігульський», Одеського державного екологічного університету та Молодіжного екологічного центру ім.. В.І. Вернадського «Одна батарейка від сім’ї – 400 л чистої Тилігульської води». Її підсумки будуть підбиті у квітні наступного року.

Під час проведення заходів розповсюджено інформаційні матеріали (плакати, буклети, відеофільми), створено пункти збору батарейок в шести навчальних закладах Березанського району, оголошено проведення творчого конкурсу шкільного малюнку та написання оповідань на згадану тему.


Текст – Олег Деркач
Фотографії – Маргарита Колібабчук, Катерина Алексєєнко