Збільшити зображення
 
Збільшити зображення
 
Збільшити зображення
 
  16.10.2013

У Рамсарському угідді посилено контроль за дотриманням правил рибальства

В останні місяці дирекція регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» значно активізувала роботу з охорони водних живих ресурсів Тилігульського лиману. Лише у серпні-жовтні поточного року службою державної охорони заповідного об’єкту проведено більше 30 рейдів на акваторії лиману. Складено 7 актів перевірки вимог природоохоронного законодавства та 4 адміністративних протоколи за статтею 85 ч. 4 КпАП (грубе порушення правил рибальства). Вилучено незаконні знаряддя лову – риболовні сітки загальною довжиною 3720 м і три гумові човни. Матеріали перевірок направлено у Березанський районний суд для розгляду та прийняття рішень.

Крім того, наукові співробітники парку відновили дослідження з уточнення видового складу фауни риб, молюсків та ракоподібних, які потрапляють у рибальські сітки та вилучаються з водойми. Адже серед промислових видів можуть бути й об’єкти Червоної книги України. При обстеженні зимувальних ям Тилігульського лиману науковцям вдалось зануритись на глибину понад 20 м.

Найближчим часом, за участю усіх зацікавлених сторін пропонується провести робочу нараду з питань використання водних живих ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду Миколаївської області.


Текст і фотографії – Олег ДеркачЗбільшити зображення