Збільшити зображення
 
Збільшити зображення
 
Збільшити зображення
 
  24.06.2012

Встановлено навіс на рекреаційній дільниці «Коблевська»

23 червня 2012 року власними силами двох відділів Парку - рекреації та служби державної охорони – було встановлено додатковий екологічний навіс на рекреаційній дільниці «Коблевська». Зазначимо, що 15 травня цього року було відновлено встановлений в минулому сезоні зруйнований навіс та встановлені «законсервовані» на зиму дерев’яні дві лавки та стіл.

Необхідність встановлення додаткового навісу виникла в зв’язку з створеною в поточному році спекотною погодою і, відповідно, більшим потоком відпочиваючих, в тому числі, і місцевого населення. Окрім того, облаштована ділянка найбільш популярна серед відвідувачів в зв’язку з розташуванням на ній контейнеру фізичної особи – підприємця Микосянчика А.В. по прокату плавзасобів. Напередодні між регіональним ландшафтним парком «Тилігульський» та ФОП Микосянчиком А.В. укладено договір про співпрацю в галузі охорони, рекреаційної та екскурсійної діяльності з метою охорони території Парку на 2012 рік.

Враховуючи минулорічний досвід співпраці з Микосянчиком А.В. та охорону, підтримання в належному санітарному стані та збереження останнім лісових меблів Парку ( в тому числі, встановлення ним сміттєзбірного баку), хотілося б висловити подяку ФОП Микосянчик А.В. та сподівання на більш плідну співпрацю в даній сфері діяльності.


Автор тексту — Маргарита Колібабчук, начальник відділу екоосвіти та рекреації РЛП «Тилігульський»Збільшити зображення