Збільшити зображення
 
Збільшити зображення
 
Збільшити зображення
 
  18.05.2012

Нарада з питань сучасного соціально-екологічного стану басейну Тилігульського лиману

17 травня 2012 року Регіональним ландшафтним парком «Тилігульський» спільно з Одеським державним екологічним університетом було проведено нараду з питань сучасного соціально-екологічного стану басейну Тилігульського лиману в селі Коблеве Березанського району Миколаївської області. Захід проводився в рамках проекту «Комплексне управління водними ресурсами та прибережною зоною в Європейських лагунах за умов зміни клімату на прикладі Тилігульського лиману» за програмою міжнародного наукового співробітництва з Європейським співтовариством.

В нараді прийняли участь близько 40 осіб (в т.ч. представники ЗМІ) – а це близько 24 установ та організацій Миколаївської та Одеської областей, в тому числі керівництво району.

В ході наради були визначені основні проблеми сучасного стану водних ресурсів Тилігульського лиману, до уваги учасників наради був представлений міжнародний проект «Комплексне управління водними ресурсами та прибережною зоною в Європейських лагунах за умов зміни клімату» - LAGOONS за програмою Європейського наукового співробітництва FP7, вислухано доповіді представників відповідних відомств та визначено комплекс необхідних заходів для покращення екологічного стану Тилігульського лиману.