Збільшити зображення
 
Збільшити зображення
 
Збільшити зображення
 
  17.02.2011

Сільські громади підтримали проект будівництва Тилігульської ВЕС

16-17 лютого у селах Ташине, Краснопілля та Анатоліївка відбулись Громадські слухання з обговорення проектів містобудівного обґрунтування та оцінки впливу на навколишнє середовище будівництва Тилігульської вітрової електростанції потужністю 500 МВт в Березанському районі Миолаївської області.

У слуханнях взяли участь заступник голови Березанської райдержадміністрації Галаєв М.В., заступник директора Інституту відновлювальної енергетики НАН України, д.т.н., професор Кудря С.О., директор Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету, д.т.н., професор Запорожець О.І., керівник проекту Тилігульської ВЕС Мажара В.О., співробітники РЛП «Тилігульський», сільські голови та представники місцевих громад.

Присутніх ознайомили з перспективами розвитку відновлювальної енергетики в світі та Україні, особливостями розміщення об’єктів інфраструктури Тилігульської ВЕС, техніко-економічними показниками ефективності роботи вітростанції, оцінкою впливу її будівництва на навколишнє середовище. Було зазначено, що цей інвестиційний проект матиме позитивний вплив на вирішення проблеми зайнятості сільського населення, покращення інфраструктури регіону, збільшення надходжень у місцеві бюджети. Разом з тим, відсутні суттєві загрози здоров'ю людей та навколишньому середовищу.

За результатами обговоренная представники сільських громад одностайно підтримали проект будівництва вітростанції.


Текст і фотографії – Олег Деркач