Збільшити зображення
 
  09.08.2010

Спекотна погода спричинила
найвищу ступінь пожежної небезпеки


У зв`язку з аномально спекотною погодою в Миколаївській області введено 5-й рівень надзвичайної пожежної небезпеки.

Для протидії виникненню пожеж інспекторський склад відділу державної охорони РЛП «Тилігульський» переведений на посилений режим несення служби. Разом з працівниками міліції ними організовано три санітарні пости. Ведеться роз’яснювальна робота з власниками землі та орендаторами, які межують з парком. Через засоби масової інформації дирекція звернулась до місцевого населення і відвідувачів з проханням неухильно дотримуватись правил протипожежної безпеки, бути вкрай пильними та обережними у цей небезпечний період. Проведено протипожежне оборювання балок Велика та Мала Злодійка, річки Царега в районі села Люблине. Технікою допомогли фермери: С. Гончар, М. Плохотнюк, І. Гончаренко.ЗВЕРНЕННЯ
дирекції регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»
до місцевого населення та відвідувачів


Шановні громадяни! Останнім часом на узбережжі Тилігульського лиману встановилася аномально спекотна погода, що створює всі умови не лише для виникнення, але й розповсюдження пожеж.

Найчастіше причиною загорання цінних природних ділянок є навмисне випалювання стерні та сухої рослинності. Пали створюють безпосередню загрозу для життя і здоров’я людей, завдають відчутних збитків культурній спадщині, негативно впливають на стан навколишнього природного середовища. Вогнем знищуються лісові насадження, пасовища та сінокоси. У полум’ї гинуть представники місцевої фауни.

У зв’язку з цим, звертаємось до Вас з проханням уникати відвідування парку і розведення багать, не допускати випалювання сміття, бути вкрай пильними та обережними у цей небезпечний період, неухильно дотримуватись правил протипожежної безпеки. У випадку виявлення пожежі телефонуйте за номером 101.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо уникнути лиха та зберегти унікальну природу Тилігульського лиману для нащадків.