22.12.2021

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ЕКОМАЛЮНКІВ «ЗБЕРЕЖЕМО ЧОРНЕ МОРЕ ДЛЯ НАЩАДКІВ»

Підведено результати конкурсу екомалюнків «Збережемо Чорне море для нащадків».

На Конкурс було отримано 95 малюнків про проблеми Чорного моря та шляхи їх вирішення від школярів Миколаєва та області. Конкурсна комісія розглянула отримані роботи та зазначила, що всі вони змістовні, щирі та чудові, і було дуже важко обрати 15 учасників, які візьмуть участь в Науково-пізнавальній екскурсії: "Стежками Тилігульського лиману", яка планується навесні 2022 року.

Всі учасники Конкурсу отримали дипломи за участь, переможці - цінні призи. А малюнки будуть спонукати задуматися про забруднення Чорного моря інших, адже кожен їх зможе побачити в Центрі екологічної інформації та культури філії №2 Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, на фейсбуці (за посиланням), а також в подальшому в Національному університеті кораблебудування імені адм. Макарова. Отже, враховуючи критерії: розкриття теми, оригінальність малюнку та змістовність опису до нього, отримали сертифікати на науково-пізнавальну екскурсію наступні учасники Конкурсу:

Зайко Арина, Смагіна Дарина, Благиня Анастасія, Грішутін Костянтин, Урсуленко Світлана, Васильєва Вікторія, Коваленко Микита, Марченко Поліна, Горлов Микола, Щіголь Ярослав, Полтарецька Юлія, Лейфура Ольга, Страдомська Таісія, Романенко Анна, Сидоренко Кіра.

Призи глядацьких симпатій отримують:

Яценко Єлизавета, Коваленко Олег, Анісімова Валерія, Чушкіна Анна, Сушкевич Любов, Лозинська Ганна, Костенко Софія, Гунько Ярослава. Всі роботи можна подивитися в альбомі https://www.facebook.com/media/set?vanity=timchenko.inni..., а також безпосередньо в Центрі екологічної інформації та культури.

Щиро дякуємо за активну участь в конкурсі учнівські колективи та педагогів: Миколаївський Муніціпальний Колегіум Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Миколаївська ЗОШ №35 Миколаївська ЗОШ №64 Гурток юних біологів Николаевский зоопарк общегосударственного значения Nikolaev zoo Пласт Миколаїв Первомайська станція юних натуралістів Юні природолюби. Первомайська СЮН.