25.11.2021

ЗАКЛАДЕНО ПАРК НА ЧЕСТЬ ТОМАСА КОБЛЕ

25 листопада співробітники РЛП Тилігульський разом з жителями с. Анатолівка Коблівської сільської ТГ заклали перші дерева дуба, клена, береста, кущі скумпії, майбутнього меморіального парку на честьТомаса Кобле.

У рамках заходу були проведенні всі необхідні підготовчі роботи: з вибору порід дерев, які є "рідними" для даної території та з високою ймовірністю приживуться, підготовки саджанців, схеми посадки, поливу тощо. При цьому було враховані природні особливості території, яка безпосередньо межує з РЛП Тилігульський та Тилігульським лиманом.

Місце для першого етапу висадки дерев теж було обрано не випадково: саме на цій ділянці громада з часом облаштує парк-місце відпочинку, який матиме естетичне, екологічне, рекреаційне та культурне значення для села і району в цілому.

Крім того, дуже важливо, що громада села Анатолівка висловила бажання власними силами в подальшому облаштовувати парк, висаджувати дерева, а також піклуватися за ними та організовувати полив, тому молоді деревця в надійних небайдужих руках.

Слід зазначити, що це був перший етап висадки дерев в районі Тилігульського лиману за Всеукраїнською програмою Президента України «Зелена країна».

Саджанці були передані в рамках реалізації заходу Комплексної програми охорони довкілля Миколаївської області на 2021-2027 роки - "Охорона та відтворення рослинних ресурсів - озеленення території області" Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА.