31.10.2021

Конкурс екомалюнків «Збережемо Чорне море для нащадків»

Регіональний ландшафтний парк Тилігульський спільно з Національним екологічним центром України та Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова за підтримки Центру екологічної інформації та культури філії №2 Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького оголошує конкурс екомалюнків «Збережемо Чорне море для нащадків» присвячений Дню Чорного моря, який відзначається 31 жовтня.

Метою конкурсу є привернення уваги до екологічних проблем Чорного моря.

До участі в конкурсі запрошуються діти та молодь у віці від 6 до 21, всі хто не байдужі до проблем нашого Чорного моря.

Для участі необхідно:

1. Намалювати екомалюнок-історію, в якому відобразити екологічну /екологічні проблеми Чорного моря та/або шляхи їх вирішення, придумати йому назву і підписати на зворотному боці малюнка своє прізвище, ім’я, вік, назву малюнка), формат малюнку не більше А3 2. На окремому аркуші коротко описати зміст малюнка і ідею автора, яка повинна відображати заклик зберегти та захистити Чорне море (від руки або надрукувати) 3. Заповнити анкету в гул формі за посиланням https://forms.gle/2DvqwMCW1qe1VKo8A або паперовий варіант анкети в бібліотеці (на вибір) 4. Надіслати або принести свій малюнок (оригінал) до Центру екологічної інформації та культури (філія №2 Центральної бібліотеки) за адресою: пр. Центральний 9/12, локація на карті: https://goo.gl/maps/iMSLpvEhvZuZg3mX6 або до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького (до сектору запису, при вході наліво), локація на карті: https://goo.gl/maps/4ux5rvtMajGerMjN6

Роботи приймаються до 30.11.21 включно. Всі питання за телефоном або в Telegram (093)4885865 Інна Тимченко

Критерії оцінки робіт: - самостійність виконання - розкриття змісту проблеми - оригінальність

Увага! Брати участь в конкурсі можуть всі охочі, яким не байдужі екологічні проблеми Чорного моря, в незалежності від навичок малювання!

Отримані роботи будуть поділено на вікові категорії та розглянуто Журі Конкурсу

Всі роботи візьмуть участь в фотосушці, а також будуть виставленні на сайті та сторінці Фейсбук Організаторів.

Переможці отримують пам’ятні призи від організаторів і поїздку на узбережжя Тилігульського лиману навесні 2022 року з цікавою екскурсією, відвідуванням неймовірних місць, та спостереженням за птахами разом з науковцями!

УВАГА! Термін прийому робіт продовжено до 12.12.21