27.09.2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ (World Tourism Day).

27 вересня в Україні відзначається Всесвітній День туризму. Цей день було засновано Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році з метою з метою популяризації туризму та налагодження зв’язків між країнами в туристичній галузі.

У цей день відбуваються святкові заходи, фестивалі, зустрічі та зльоти. Кожен рік обирається певна тематика Дня туризму. Тема 2021 року «Туризм для інклюзивного зростання», яка пов’язана з наданням можливостей та прав реалізовуватися в туризмі різним верствам населення, кожному охочому, необхідністю широкого обговорення та пошуку шляхів вирішення проблем в туризмі, які викликані пандемією COVID-19.

Миколаївська область вирізняється привабливими та унікальними туристичними ресурсами та має великий потенціал для розвитку цієї галузі. Зокрема, на території РЛП «Тилігульський» розвинуті туристичні бренди «Устриці Скіфії», «Tylicamp», «Кайт школа. Миколаївська обласна федерація кайтбордінга і віндсерфінга», які презентують якісний туристичний продукт нашого краю дружній до довкілля.

Нам є що показати і ми радо запрошуємо на Миколаївщину туристів з усього світу. Ми також переймаємо кращий досвід інших країн щодо розвитку туризму і плануємо надалі набувати європейських стандартів (сортування сміття, розміщення туристів на рекреаційних дільницях Тилігульського лиману, проведення інформаційних кампаній щодо приваблювання туристів і багато іншого ).

Дирекція РЛП «Тилігульський» у Всесвітній день туризму бажає всім працівникам туристичних підприємств, туристам зі стажем і початківцям міцного здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!