23.04.2021

VII наукові читання пам'яті Сергія Таращука

Сьогодні в он-лайн форматі відбулись традиційні VII Наукові читання пам'яті Сергія Таращука. В них взяли участь більше 30 учасників з усієї України. З привітальним словом виступили перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Георгій Решетілов та в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації Дмитро Мац.

В ході виступів учасники читань піднімали наступні теми: біотичне та ландшафтне різноманіття, природно-заповідний фонд та екомережа, збереження історичних та археологічних пам’яток, геологічна спадщина, «Екобезпечна гідроенергетика» - чи можливо, освіта в екології: кращі практики та мистецькі пошуки. В ході читань були представлені цікаві презентації та обговорені питання, які турбують всю екологічну громадськість країни. Організаторами заходу була анонсована екологічна гра, яка розроблена в рамках читань.

Дякуємо всім учасникам за цікаві статті, які увійшли в Матеріали VII Наукових читань пам'яті Сергія Таращука та безпосередню участь в цьому важливому заході.