22.04.2021

Всесвітній День ЗЕМЛІ (INTERNATIONAL MOTHER EARTH DAY)

22 квітня – Всесвітній День Землі, це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Цього року він проходить під гаслом "Відновимо нашу Землю". Зміна клімату, втрата біорізноманіття, пандемія, природні катаклізми і економічна криза - все це показник, наскільки тісно пов'язане благополуччя людини зі станом навколишнього середовища.

Рух Дня Землі ставить перед собою глобальну мету досягти всесвітньої підтримки зусиль з відновлення клімату, розповсюдження екологічної освіти, побудови сталої «зеленої» економіки, щоб люди вийшли з пандемії більш свідомими, сильними і дбайливими до довкілля.

Україна прагне стати повноцінним учасником передових світових процесів і реформування економіки з урахуванням екологічних аспектів. Дбайливе ставлення до природи, навколишнього природного середовища – важливий крок на цьому шляху. Від кожного з нас залежить майбутнє наших дітей і нашої чудової планети. Зробіть хоч маленький крок для відновлення Землі: вийдіть з сім’ями на прибирання, наведіть лад у місцях відпочинку, біля берегів нашого мальовничого Тилігульського лиману, посадіть дерева.

Нашій планеті потрібні свідомі МИ! Відновимо нашу чудову Землю для наших майбутніх поколінь !

Дирекція РЛП «Тилігульський»