03.03.2021

В РЛП "Тилігульський" відзначено всесвітній День дикої природи

02.03.2021 р. у Березанському закладі дошкільної освіти «Сонечко» проведено ознайомчу бесіду про ліси та їх значення в житті людини і планети в цілому. В ігровій формі організовано конкурс, де дітям було запропоновано відгадати диких тварин, зображених на малюнках. Також було переглянуто відеофільм про дику природу (матеріали телеканалу Discovery animal planet).

03.03.2021 р. у Березанському закладі загальної освіти I-III ступенів в 3-а, 3-б, 3-в класах проведено екологічні уроки на тему: «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Переглянуто тематичні відеофільми, проведено інтерактивні вправи, конкурси, використано відеоматеріали. Завдяки цьому заходу учні підвищили обізнаність про величезну цінність лісів та видів диких тварин, що мешкають в них, отримали від РЛП «Тилігульський» інформаційні матеріали (буклети, плакати та настільні календарі на 2021 р).

Також співробітники парку спільно з Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова організували зустріч з четвертими класами загальноосвітньої школи-інтернату №5 м. Миколаєва та за допомогою сервісу Zoom провели віртуальну екскурсію по Миколаївському зоопарку. Наш гід повідомив про тварин, які знаходяться на межі зникнення та заходи з їх охрони. Учнівська молодь дізналася багато цікавого про мешканців лісу. Зустріч пройшла під девізом: щоб берегти дику природу – треба побільше про неї знати.

Цього ж дня фахівці установи зустрілися зі співробітниками Центру екологічної інформації та культури бібліотеки-філіалу №2 ЦМБ ім. Кропивницького і передали їм рекламно-інформаційні матеріали й нові видання з фонду парку.