17.09.2020

19 вересня - Всесвітній день прибирання «WORLD CLEANUP DAY»

19 вересня 2020 року о 10.00 в усіх регіонах України проводяться акції до Всесвітнього дня прибирання - World Cleanup Day. Ці акції покликані формувати національну культури чистоти, благоустрою, правильне поводження з відходами, дбайливе ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді.

18 вересня на території РЛП "Тилігульський" планується прибирання території власними силами співробітників парку із дотриманням усіх карантинних вимог.

Закликаємо всіх небайдужих взяти участь в акції. Ви можете прибрати прилеглу до Вашого будинку територію або берег будь-якої водойми, видалити зайву інформацію зі своїх гаджетів та електронних носіїв, що дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, встановити безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмічати забруднені й очищені території. Ми просимо робити фото на локаціях до і після прибирання та викладати світлини у соціальних мережах.

Адміністрація РЛП "Тилігульський"