07.07.2020

07 липня – День працівника природно-заповідної справи !!!!

Указом Президента України від 18 серпня 2009 № 629 7 липня визначено Днем професійного свята працівників природно-заповідної справи. Цей день обрано невипадково, адже асоціюється він зі святом Івана Купала, присвяченим загадковим і чудодійним силам природи. Це свято покликано ще раз привернути увагу суспільства до охорони навколишнього природного середовища та відзначити заслуги і значний внесок людей, які стоять на службі природно-заповідної справи.

Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.

В Україні створено десятки природних заповідників, національних та регіональних ландшафтних парків, сотні заповідних урочищ, тисячі заказників та пам'яток природи. Збереження біорізноманіття є одним з найважливіших завдань як держави, так і всього українського народу. Ми зобов'язані залишити прийдешнім поколінням унікальне природне середовище нашої країни.

У цей святковий день бажаємо всім нашим колегам натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!

Колектив РЛП "Тилігульський"