22.04.2020

Ювілейний День Землі!

Це свято, якому в цьому році стукне 50 років, вперше відзначали 22 квітня 1970 року. Міжнародний день Матері-Землі святкують більш ніж 50 держав-членів ООН – і понад мільярда людей в різних країнах.

Тема святкування щороку різна. Ювілейний День Землі 2020 присвячений змінам клімату. Очікується, що до кінця цього року країни розширять свої національні зобов'язання про зміну клімату.

Добрий приклад показала Норвегія, яка першою у світі відмовилась від вирубки лісів. Крім того, у цій країні офіційно проводиться політика "нульової вирубки лісів". Для того, щоб зберегти дерева по всій планеті, Норвегія відмовилася користуватися пальмовою олією та іншою продукцією, для виготовлення якої необхідно знищувати лісові масиви.

А що кожен з нас може зробити для нашої чудової Планети? Просто посадити дерево, ввести в своє життя екологічні звички: економити воду, відмовитись від поліетиленових пакетів та одноразового посуду, вибирати найбільш екологічний транспорт, бути енергоефективним в побуті, сортувати сміття та віддавати його на переробку. Це так просто, але так важливо сьогодні!

Будьте поважними до матінки-ЗЕМЛІ, бо вона дає кожному з нас ЖИТТЯ!