17.09.2018

НА УЗБЕРЕЖЖІ ТИЛІГУЛУ ПРОВЕДЕНО ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

13-14 вересня 2018 року на узбережжі Тилігульського лиману поблизу села Українка Березанського району (Українська коса) відбувся Обласний молодіжний фестиваль патріотичної свідомості. Він був спрямований на формування у населення дбайливого ставлення до природи і правильного поводження з відходами, розвиток територіальних громад, виховання молоді на основі українських традицій.

Фестиваль пройшов до всесвітньої акції! World Cleanup Day in Ukraine та в рамках міжнародного руху «Let’s Do It! World» під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко і за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації, Березанської районної держадміністрації, регіонального ландшафтного парку «Тилігульський». Всього у фестивалі взяли участь близько 150 учнів та студентів міста Миколаєва та Миколаївської області.

Відповідно до програми фестивалю його урочисте відкриття відбулось біля Пам'ятника Небесній Сотні (м. Миколаїв). Згодом проведено прибирання території регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» (села Коблеве та Українка Березанського району) та упорядкування Меморіалу слави і Музею-панорами, присвячених Азербайджанській 416-ї стрілецької дивізії (село Бессарабка Березанського району). Разом з козацькою громадою організовано Спортивну ігрову програму «Козацький Грай» та культурно-ігровий захід «Перша дівоча коса за участі місцевих народних колективів і виконавців.