23.04.2018

ПРОВЕДЕНО ЩОРІЧНУ ОБЛАСНУ АКЦІЮ «ЛІТО ПОЧИНАЄТЬСЯ В КОБЛЕВЕ»

Близько 150 учасників зі всієї Миколаївської області зібрались на узбережжі Тилігульського лиману, щоб взяти участь у щорічній природоохоронній акції «Літо починається в Коблеве».

Вона традиційно проводиться 22 квітня у Всесвітній День Землі. Спочатку всі присутні зібралися у коло, символізуючи нашу планету. Серед них були студенти миколаївських вишів, активісти громадських організацій і туристичних фірм, співробітники РЛП «Тилігульський», місцеві жителі та представники ЗМІ. Далі під енергійну музику вони продемонстрували, що наша Земля знаходиться у постійному русі та разом з козаками здійснили символічний козацький обряд. А потім усі дружно взялись за прибирання узбережжя Тилігульського лиману та узбіччя траси Миколаїв-Одеса. Добре попрацювавши, учасники акції повернулися до місця основного табору, де їх чекали козацький куліш, концерт та рухливі ігри.

Багато цікавого волонтери дізналися про природу Тилігульського лиману, проблеми його збереження та перспективи збалансованого використання узбережжя у рекреаційних цілях. Трохи втомлені, але емоційно заряджені учасники дійства повернулися додому, подякувавши нашій планеті Земля та заповідному куточку Миколаївщини.

Світлини Дмитра Удовицького