30.09.2015

Співробітниками РЛП "Тилігульський" проведено заходи до Всесвітнього дня туризму

27 вересня в Україні та у всьому світі щорічно відзначають День туризму і регіональний ландшафтний парк «Тилігульський», як і попередні роки, долучився до відзначення цієї визначної дати.

Так, 10 вересня в Березанському районному центрі зайнятості був організований та проведений семінар для голів сільських громад, які межують з територією Парку, на тему «Сільський зелений туризм». Метою семінару було зацікавити сільських голів, які в свою чергу пообіцяли провести відповідну роботу зі своїми громадами щодо розвитку даного виду туризму та показати, що цей вид туризму є найкращим стимулом для започаткування й розвитку підприємницької діяльності, що дає додаткові прибутки та підвищує рівень зайнятості членів сільських родин.

29 вересня працівниками відділу рекреації та екоосвіти було проведено урок в Краснянській ЗОШ серед учнів 6-7 класів, метою якого було запевнити дітей в тому, що туризм є одним з найпопулярніших видів відпочинку і неможливо переоцінити вплив туристичної галузі на соціально-економічне життя держави. З розвитком туризму нерозривно пов’язане зростання рівня добробуту наших співвітчизників, поповнення бюджетів усіх рівнів, покращення іміджу України у світі. У нашій державі є всі можливості для його розквіту - унікальний природно-заповідний фонд, багата культурно-історична спадщина, гостинний і привітний народ.