30.09.2015

ПРОВЕДЕНО МІЖОБЛАСНУ НАРАДУ З ПИТАНЬ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТИЛІГУЛЬСЬКОГО ЛИМАНУ

29.09.2015 року у селі Коблеве Березанського району Миколаївської області відбулась міжобласна нарада з питань координації природоохоронних заходів Одеської та Миколаївської областей щодо збереження Тилігульського лиману. У ній взяли участь посадові особи та депутати обласних рад, керівники структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники регіональних ландшафтних парків, представники наукових проектних установ.

Учасники наради зазначили, що Тилігульський лиман є об’єктом спільного надбання Миколаївської та Одеської областей. Вони підтримали актуальність та невідкладність заходів щодо його збереження, зокрема, підготовлені КП «Облтрансбуд» техніко-економічні розрахунки з реконструкції з’єднувального каналу між Тилігулом та Чорним морем на території Комінтернівського району Одеської області, які є першим етапом та підґрунтям для продовження проектних робіт та розробки робочого проекту.

Представники обох областей підтримали створення дорадчо-консультативного органу - басейнової ради Тилігульського лиману, що є ефективним способом залучення зацікавлених організацій та відомств до інтегрованого підходу управління водними ресурсами на басейновому рівні.

Текст та фотографії – Олег Деркач