16.04.2015

ВІДКРИТА ОБЛАСНА АКЦІЯ «ЛІТО ПОЧИНАЄТЬСЯ В КОБЛЕВЕ»
в рамках святкування Міжнародного дня Матері-Землі (International Mother Earth Day)


Мета проведення: - соціально-економічна: стійкий розвиток місцевої громади через розбудову туристсько-рекреаційної інфраструктури та формування якісних послуг для відпочиваючих та туристів; - екологічна: очищення рекреаційних території регіонального ландшафтного парку «Тилігульський», залучення громадськості до вирішення екологічних проблем довкілля; - туристична: популяризація екологічно-чистих територій Тилігульського лиману як складової рекреаційно-туристичної зони «Велике Коблеве»; - виховна: залучення дітей, молоді і дорослого населення до екологічно-просвітницької роботи, виховання патріотизму та любові до рідного краю.

Дата проведення: 22 квітня 2015 року

Організатори заходу: департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації, регіональний ландшафтний парк «Тилігульський», МОГО «Туристсько-краєзнавчий клуб «Святий Миколай».

Учасники: представники провідних підприємств, суб’єктів туристичної діяльності, закладів оздоровлення та відпочинку, громадські організації, учнівська і студентська молодь, представники провідних національних та регіональних ЗМІ.

Місце проведення: Червоноукраїнська та Коблівська сільські ради Березанського району. Заходу передує велика роз’яснювальна робота про історію створення, мету и засадничі основи проведення регіональної акції глобального свята – Міжнародного дня Матері-Землі (International Mother Earth Day), що було затверджене 63-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН 22 квітня 2009, та починаючи з 2010 року, відзначається усім прогресивним світовим співтовариством.

Програма проведення заходу:

08.00-08.30 – Збір учасників на площі Леніна (м. Миколаїв).

08.30-10.00 – трансфер учасників заходу до місця проведення заходу (с. Червона Українка Березанського району). Під час переїзду з учасниками заходу в інтерактивній формі проводитимуться бесіди на екологічну та туристичну тематики, здійснюватиметься патріотичний екскурс в історію краю та РЛП «Тилігульський»

09.00-13.00 – проведення велопробігу з м. Миколаєва – до с. Чевоноукраїнка.

09.30-17.00 – проведення рекламно-інформаційного туру для представників національних та регіональних ЗМІ.

10.00-14.00 основні заходи:

1) проведення робіт по очищенню території РЛП «Тилігульський» (села Червона Українка, Ленінка та Коблеве Березанського району);

2) підготовка об’єктів туристичної інфраструктури до початку літнього оздоровчо-туристичного сезону на території зон відпочинку Коблеве та Рибаківка Березанського району 3) відновлення джерел, струмків та колодязів, впорядкуванню залишків старовинного кладовища в с. Червона Українка;

3) відновлення джерел та струмків в районі с. Ташине Березанського району для подальшого наповнення Тилігульського лиману;

4) відновлення колодязів та впорядкування залишків старовинного кладовища в с. Червона Українка;

5) облаштування оглядового майданчика «Дзвони Миру»: висадка Алеї миру (с. Червона Українка).

11.00-12.00 – конференція-відкрите обговорення на тему «Сприяння вирішенню соціально-економічних проблем Березанського району шляхом розвитку сільського (зеленого) туризму» для членів місцевих громад і представників студентської молоді, щодо організації підприємницької діяльності та надання туристичних послуг в сільській місцевості (місце проведення: сільський клуб в с. Червона Українка).

11.00-14.00 – проведення пленеру художників та фотохудожників (місце проведення: Чевоноукраїнська сільська рада Березанського району).

14.00-14.30 – перевезення портрету генерала Ф.О. Кобле з Одеського художнього музею, вручення копії портрету сільським громадам Червоної Українки та Коблеве, вшанування пам’яті виданого земляка Фоми (Томаса) Олександровича Кобле.

14.00-14.30 – підведення підсумків заходу, нагородження учасників (місце проведення: «Чілова коса», с. Червона Українка).

14.30-17.00 – святковий концерт на честь відзначення Всесвітнього Дня Землі (місце проведення: «Чілова коса», с. Червона Українка):

1) проведення спортивних конкурсів та змагань;

2) дегустації традиційних та місцевих страв;

3) показові виступи спортсменів-кайтингістів;

4) розважальна програма «Козацькі забави»;

5) показові виступи «Гладіаторські бої»;

6) конкурс натільних малюнків боді-арт;

7) час для спілкування з природою і друзями!!!

* Реєстрація учасників акції:

- tourism-nik@ukr.net тел. +38 0512 37 22 63, +38 096 8350328