01.04.2015

у миколаєві відзначили міжнародний день птахів

1 квітня 2015 року в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею пройшло святкування Міжнародного дня птахів. Організаторами виступили також Регіональний ландшафтний парк "Тилігульський" та Українське товариство охорони птахів.

Учасники заходу ознайомились з експозицією виставки «Птахи поруч з нами» одеського фотохудожника-анімаліста Володимира Кучеренка, стали свідками виступу агітбригади Миколаївської міської станції юних натуралістів і майстер класу для молодших школярів «Зроби птаха своїми руками».

Студенти-екологи Чорноморського державного університету імені Петра Могили та біологічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського мали нагоду поспілкуватись з керівництвом Українського товариства охорони птахів, зустрітись з провідними орнітологами Миколаївщини.

На завершення співробітники РЛП "Тилігульський" та інші організатори свята передали Миколаївському військовому госпіталю частину дарованих світлин з авторської колекції Володимира Кучеренка.


Текст та фотографії – Олег Деркач