08.04.2014

Про весняно-літню заборону на лов риби

Доводимо до відома всіх рибалок: з метою здійснення державного контролю за охороною водних біоресурсів під час їх природного відтворення, сприяння збільшенню їх запасів на території природно-заповідного фонду – Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський», відповідно до статті 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» та наказу Миколаїврибоохорони від 21.03.14 №35, встановлено терміни заборони на любительське, промислове та спортивне рибальство на Тилігульському лимані з 1 травня по 15 червня 2014 року.

У нерестовий період буде посилена охорона водних об’єктів державною екологічною інспекцією, Миколаїврибоохороною, органами МВС та державною службою охорони РЛП «Тилігульський». Винні в порушенні законодавства України будуть притягатися до адміністративної та кримінальної відповідальності, передбачених діючим законодавством.

Від імені державної служби охорони РЛП «Тилігульський» звертаємося до всіх мешканців Березанського району з проханням бути відповідальними до встановлених термінів рибальства у період нересту риби. Наголошуємо на тому, що незаконний вилов риби не лише негативно позначається на розвитку водної флори та фауни району, а й карається чинним законодавством України.


Дирекція РЛП "Тилігульський"